Komend weekend vindt in grote delen van het land Carnaval plaats. Op de Binckhorst - St. Jan is dit feest ook niet ongemerkt voorbij gegaan. Vrijdag 28 februari was het dan ook groot feest op school, waarbij wij ook bezoek kregen van Carnavalsvereniging de Sliertjes en blaaskapel 'de Partypoepers'!
Vrolijk verklede leerlingen en leerkrachten openden de schooldag met een reuze polonaise. Het blijft een geweldig gezicht om dinosaurussen, superhelden, prinsessen, sprookjesfiguren, piraten en dieren in een polonaise te zien lopen.
Na de feestelijke opening op het schoolplein waren er diverse activiteiten georganiseerd. Zo was er een playbackshow, een gezellige “toeterroute” waarbij in elke klas een andere activiteit aangeboden werd en konden de leerlingen genieten van een pannenkoek die gebakken is door vele hulpouders.
Het was een zeer geslaagd Carnavalsfeest!
Driewerf Alaaf!